Bestuur C.V. ’t Paddenriek

Voorzitter: Hanneke van der Velden

Penningmeester: vacant

Secretaris: vacant 

Vorst: Tom Geurts

Bestuurslid: Maikel Derks

Bestuurslid: Bert Lodewijks

 

Commissies C.V. ’t Paddenriek

  • Commissie Jeugdcarnaval
  • Commissie Prinsenpaar/Prinsenbal
  • Commissie Dansmariekes en dansgarde
  • Commissie Prinsenreceptie
  • Commissie Recepties en ziekenbezoek
  • Commissie Pronkzitting
  • Commissie Carnavalskrant
  • Commissie PR/Social Media
  • Commissie Raad van Elf
  • Commissie Donateursactie
  • Commissie Optocht
  • Commissie Carnavalsdagen
  • Commissie Sponsoring
  • Commissie Techniek
  • Commissie Begeleiding
  • Commissie Kleding
  • Commissie Foto

Contact commissies C.V. ’t Paddenriek

  • Secretariaat + overig: secretariaat@paddenriek.nl
  • Penningmeester: penningmeester@paddenriek.nl
  • Vorst: vorst@paddenriek.nl
  • PR: pr@paddenriek.nl
  • Pronkzitting: pronkzitting@paddenriek.nl
  • Jeugdcarnaval: jeugd@paddenriek.nl
  • Jeugdpronkzitting: jeugdpronkzitting@hotmail.com
  • Jeugdoptocht: jeugdoptocht@paddenriek.nl
  • Optocht: optocht@paddenriek.nl
  • Carnavalskrant: krant@paddenriek.nl