Bestuur C.V. ’t Paddenriek

VoorzitterHanneke van der Velden
PenningmeesterSandra van Boxtel
SecretarisVacant
VorstTom Geurts
BestuurslidMaikel Derks
BestuurslidBert Lodewijks

Commissies C.V. ’t Paddenriek

  • Commissie Jeugdcarnaval
  • Commissie Prinsenpaar/Prinsenbal
  • Commissie Dansmariekes en dansgarde
  • Commissie Prinsenreceptie
  • Commissie Recepties en ziekenbezoek
  • Commissie Pronkzitting
  • Commissie Carnavalskrant
  • Commissie PR/Social Media
  • Commissie Raad van Elf
  • Commissie Donateursactie
  • Commissie Optocht
  • Commissie Carnavalsdagen
  • Commissie Sponsoring
  • Commissie Techniek
  • Commissie Begeleiding
  • Commissie Kleding
  • Commissie Foto

Contact commissies C.V. ’t Paddenriek

Secretariaat & overig:secretariaat@paddenriek.nl
Penningmeester:penningmeester@paddenriek.nl
Vorst:vorst@paddenriek.nl
PR (online & offline):pr@paddenriek.nl
Pronkzitting:pronkzitting@paddenriek.nl
Optocht:optocht@paddenriek.nl
Carnavalskrant:krant@paddenriek.nl
Jeugdcarnaval: jeugd@paddenriek.nl
Jeugdpronkzitting: jeugdpronkzitting@hotmail.com
Jeugdoptocht: jeugdoptocht@paddenriek.nl