Uw naam (verplicht)

Uw e-mail (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

Wilt u een bijlage meezenden, dan kunt u deze mailen naar secretariaat@paddenriek.nl.

Indien niet direct bestemd voor het secretariaat, zie hieronder de mailadressen per commissie voor rechtstreeks contact.

Postadres secretariaat:
t.n.v. Hanneke van der Velden
Zichtstraat 2/A
5446 BG Wanroij

 

Contact commissies C.V. ’t Paddenriek

  • Secretariaat + overig: secretariaat@paddenriek.nl
  • Penningmeester: penningmeester@paddenriek.nl
  • Vorst: vorst@paddenriek.nl
  • PR: pr@paddenriek.nl
  • Pronkzitting: pronkzitting@paddenriek.nl
  • Jeugdcarnaval: jeugd@paddenriek.nl
  • Jeugdpronkzitting: jeugdpronkzitting@hotmail.com
  • Jeugdoptocht: jeugdoptocht@paddenriek.nl
  • Optocht: optocht@paddenriek.nl
  • Carnavalskrant: krant@paddenriek.nl