Uw naam (verplicht)

Uw e-mail (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

Wilt u een bijlage meezenden, dan kunt u deze mailen naar secretariaat@paddenriek.nl.

Indien niet direct bestemd voor het secretariaat, zie hieronder de mailadressen per commissie voor rechtstreeks contact.

Postadres secretariaat:
t.n.v. Hanneke van der Velden
Zichtstraat 2/A
5446 BG Wanroij

 

Contact commissies C.V. ’t Paddenriek

Secretariaat & overig:secretariaat@paddenriek.nl
Penningmeester:penningmeester@paddenriek.nl
Vorst:vorst@paddenriek.nl
PR (online & offline):pr@paddenriek.nl
Pronkzitting:pronkzitting@paddenriek.nl
Optocht:optocht@paddenriek.nl
Carnavalskrant:krant@paddenriek.nl
Jeugdcarnaval: jeugd@paddenriek.nl
Jeugdpronkzitting: jeugdpronkzitting@hotmail.com
Jeugdoptocht: jeugdoptocht@paddenriek.nl